Stanyo
Stamatov
(1886-1963)
Прощаване
Material / Techique: Aquarel
Size: 21 x 27 cm
Size: 21 x 27 cm
Joseph
Pitter
(1881-1925)
Портрет на Й.Щраус
Material / Techique: Сангин
Size: 36 x 27 cm
Size: 36 x 27 cm
- Criskarets (1879-1950)
Мусала
Material / Techique: Aquarel
Size: 37 x 30 cm
Size: 37 x 30 cm
- Criskarets (1879-1950)
Рилско езеро
Material / Techique: Aquarel
Size: 30 x 44 cm
Size: 30 x 44 cm
Gospodin
Georgiev
(1909-1978)
Пейзаж от Италия
Size: 34 x 41 cm
Period: 1941
Size: 34 x 41 cm
Period: 1941
Nikolai
Nikov
- Nicheto (1924-1989)
Рибари край Созопол
Size: 85 x 62 cm
Size: 85 x 62 cm
Sold: 1400 BGN
Guillaume
Corneille
(р. 1922)
Екзотика
Material / Techique: Litography
Size: 64 x 49 cm
Period: 1975
Size: 64 x 49 cm
Period: 1975
Tsanko
Panov
(1950 - 2003)
Старият Пловдив
Size: 40 x 31 cm
Size: 40 x 31 cm
Initial price: 1040 BGN
Jules
Pascin
(1885-1930)
Еротична серия
Material / Techique: Ofort
Size: 33 x 24 cm
Size: 33 x 24 cm
Initial price: 1000 BGN
Sold: 1000 BGN
Petrana
Klisurova
(1924-2002)
Портрет на Кирил Петров
Size: 54 x 34 cm
Initial price: 980 BGN