Vaska
Emanuilova
(1905-1985)
"Момиче"
Material / Techique: Теракота
Size: 24 x 8 x 14 cm
Size: 24 x 8 x 14 cm
Georgi
Karakashev
(1899-1970)
"Созопол"
Size: 43 x 68 cm
Size: 43 x 68 cm
Georgi
Karakashev
(1899-1970)
"Харманите в Созопол"
Size: 46 x 68 cm
Size: 46 x 68 cm
Javacheff
- Chriso (1935)
"The Paris review"
Material / Techique: Poster
Size: 89 x 59 cm
Size: 89 x 59 cm
Bocho
Donev
(1904-1969)
"Портрет на момиче"
Size: 90 x 70 cm
Size: 90 x 70 cm
Edmond
Demirdjian
(1951-2009)
"Пейзаж от Гърция"
Size: 70 x 90 cm
Period: 1975
Size: 70 x 90 cm
Period: 1975
Sold: 1170 BGN
Dimitar
Voynov
(p. 1946)
"На кафе"
Size: 70 x 50 cm
Size: 70 x 50 cm
- Criskarets (1879-1950)
"Окото"
Material / Techique: Aquarel
Size: 30 x 44 cm
Size: 30 x 44 cm
Sold: 1500 BGN
- Criskarets (1879-1950)
"Пейзаж от Рила"
Material / Techique: Aquarel
Size: 30 x 24 cm
Size: 30 x 24 cm
Sold: 1400 BGN
Tihomir
Radinov
(1909-2004)
"Венеция"
Size: 50 x 40 cm
Size: 50 x 40 cm
Initial price: 1150 BGN