Atanas
Iaranov
(1940-1988)
Фигура с рак
Material / Techique: Aquarel, Tush, Paper
Size: 17 x 17 cm
Period: 1970-те години
Size: 17 x 17 cm
Period: 1970-те години
Initial price: 400 BGN
Неподписана
Artwork details
Bocho
Donev
(1904-1969)
На село
Size: 41 x 47 cm
Period: 1940-те години
Size: 41 x 47 cm
Period: 1940-те години
Initial price: 2000 BGN
Bocho
Donev
(1904-1969)
Българка
Size: 49 x 41 cm
Size: 49 x 41 cm
Initial price: 1500 BGN
Sold: 1500 BGN
Stefchev
(1894 - 1983)
Цветя
Size: 30 x 40 cm
Period: 1950-те години
Size: 30 x 40 cm
Period: 1950-те години
Initial price: 630 BGN
неподписана
Artwork details
Stefchev
(1894 - 1983)
Морски бряг
Size: 55 x 69 cm
Period: 1950-те години
Size: 55 x 69 cm
Period: 1950-те години
Initial price: 1900 BGN
неподписана
Artwork details
- Criskarets (1879-1950)
Пейзаж от Рила
Material / Techique: Aquarel, Paper
Size: 29 x 22 cm
Size: 29 x 22 cm
Initial price: 1000 BGN
Sold: 1000 BGN
Javacheff
- Chriso (1935)
Опакованият Райхстаг
Initial price: 750 BGN
Цветен офсет, Подписана с оригинален подпис
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Целувка
Size: 27 x 19 cm
Period: 1970-те години
Size: 27 x 19 cm
Period: 1970-те години
Initial price: 700 BGN
Sold: 700 BGN
Неподписана
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Портрет на момиче
Material / Techique: Aquarel, Pencil, Paper
Size: 40 x 30 cm
Period: 1980-те години
Size: 40 x 30 cm
Period: 1980-те години
Initial price: 700 BGN
Неподписана
Artwork details
Dechko
Uzunov
(1899-1986)
Голо тяло
Size: 40 x 27 cm
Period: 1980-те години
Size: 40 x 27 cm
Period: 1980-те години
Initial price: 900 BGN
Sold: 900 BGN
Неподписана
Artwork detailsPersonal area